Nasze autokary
najlepsze wycieczki
noclegi w Bieszczadach

                                    NIEMCY / Berlin – Poczdam 4-dni

Program:

 

1 dzień.
22.00 – zbiórka, wyjazd na wycieczkę do Berlina, jazda non stop po drodze krótkie postoje.

2. dzień
Przyjazd w godz. przedpołudniowych do Tropical Islands w Brand, wypoczynek w największym tropikalnym parku rozrywki w Europie. Jest tam wszystko, co tropikalne: lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna, Morze Południowe z wysepkami, kompletna wioska tropikalna, show i kultura, sport i zabawy przy zawsze przyjemnych 25 stopniach w cieniu – wszystko to w największej samonośnej hali świata! – odpoczynek pobyt ok. 8 godz. Przejazd do hotelu w Berlinie, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3.dzień
Po śniadaniu, zwiedzanie Berlina: Kolumna Zwycięstwa, Zamek Charlottenburg – największy i najpiękniejszy pałac Hohenzollernów w Berlinie, Brama Brandenburska, Ulica Unter den Linden, Reichstag, zobaczymy także kościół Wilhelma (pomnik upamiętniający zniszczenia wojenne) oraz odwiedzimy KaDeWe – największy dom handlowy Europy kontynentalnej, oferujący ponad 1800 różnych marek: Potsdamer Platz, czas wolny. wieczorny spacer na Alexsander Platz wyjazd na Wieże Telewizyjną (płatne 12,50€). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4.dzień.
Śniadanie; przejazd do Poczdamu. Zwiedzanie pałacu Sanssouci wraz z tarasami, który znajduje się na Światowej Liście Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Pałac, przyległe do niego budynki i ogrody. Dla chętnych możliwość zwiedzenia Nowego Pałacu. Spacer po Starym Mieście, na uwagę zasługuje tu bogata architektura historycznych dzielnic, jak Dzielnica Holenderska czy rosyjska kolonia Alexandrowka. Wyjazd do kraju.
Przyjazd do kraju w godz. późno nocnych.

 

Cena: 550zł. przy udziale 40 płatnych osób.

 

Świadczenia zawarte w cenie wycieczki:
– transport autokarem wyposażonym w klimatyzacje, DVD, cafe-bar, WC,
– usługę pilota, przewodnika w Berlinie, Dreznie,
– opłaty drogowe, parkingowe
– ubezpieczenie NNW+ KL za granicą
– zakwaterowanie: 2 noclegi w HS Hotel Siemensstadt w Berlinie, pokoje 2 osobowe z łazienkami
– wyżywienie: 2 kolacje, 2 śniadania, 1 obiad w kraju.

Dodatkowo płatne bilety wstępu:
– Berlin – 10€ os., Poczdam – 10 € , Tropical Islands – 25€.