Nasze autokary
najlepsze wycieczki
noclegi w Bieszczadach

                       WYCIECZKA DO KOTLINY KŁODZKIEJ

 

1 dzień:
18.00 – wyjazd do Kłodzka, godz. 22:00 – nocne zwiedzanie Twierdzy w Kłodzku (bilet 18zł.), przejazd na nocleg do Kudowy Zdrój, zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym „BUENOS AIRES” . Nocleg.

2. dzień:
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie – Sanktuarium Maryjnego w Wambierzycach (oprowadzanie przez o. Franciszkanów , bilet 3zł.), labiryntu skalnego Błędnych Skał, Czermna – kaplica Czaszek, ok. 15.00 – obiad w hotelu – park zdrojowy (czas wolny). Przyjazd do miejsca zakwaterowania, godz. 20.00 grill, nocleg.

3. dzień:
– śniadanie, wyjazd z hotelu do urokliwego Lądka Zdroju z ładnym parkiem zdrojowym, pijalnią wód w znanym „Wojciechu” ( tu jest możliwość 0,5 godz. kąpieli w termalnym źródle- dla ewentualnych chętnych), zabytkową częścią miejską, czy też arboretum leśnym itd. godz., 13,00 – obiad w restauracji ” Polska Chata” następnie przejazd o Kletno, czyli Jaskini Niedźwiedziej ( Góry Bialskie i Masyw Śnieżnika, czyli Sudety Wschodnie) godz. 15,55 – zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej. Wyjazd w drogę powrotną do Alwerni.

CENA DO UZGODNIENIA

Świadczenia zawarte w cenie wycieczki:
– transport: autokar wyposażony w klimatyzacje, dvd, wc,
– usługę przewodnika w kraju według programu
– zakwaterowanie:2 noclegi w Kudowie Zdr. w Ośrodku Wczasowym , pokoje 2-3 os. z łazienkami,
– wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 2 obiad, 1 x grill.
– ubezpieczenie NNW i KL. za granicą
– oplata uzdrowiskowa

UWAGA
– cena nie zawiera biletów wstępu około 55 zł. w kraju.
Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.